Stručná charakteristika zariadenia Senior Martin, n.o. - Senior Martin, n.o.

Domov sociálnych služieb - Senior Martin, n.o.
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Informácie
Zariadenie sociálnych služieb Senior Martin n.o. bolo slávnostne otvorené a odovzdané do užívania dňa 11.11.2013. Zariadenie je situované v centre mesta Martin s plnou občianskou vybavenosťou v najbližšom okolí. Objekt zariadenia je vybudovaný tak, aby svojim klientom poskytoval maximálny komfort. V interiéri zariadenia sa nachádza automatizovaný výťah, ktorý využívajú pracovníci zariadenia, klienti a ich rodinní príslušníci. Izby sú vybavené elektricky polohovateľným lôžkom s antidekubitárnym matracom, vlastnýcm sociálnym zariadením, sprchou, rádiom a televízorom. Na najvyšších poschodiach sú vybavené terasy z ktorých je výhľad do širokého okolia a ktoré poskytujú potrebný priestor pre zabezpečenie oddychu a relaxu klientov. Kultúrne vyžitie klientov je zabezpečované množstvom aktivít ktoré sa poriadajú v zariadení, bohatou knižnicou, klubovňou, relaxačnou a prednáškovou miestnosťou. V zariadení sociálnych služieb poskytujeme ubytovanie, stravovanie a ostatné služby pre osoby ktorým boli priznané stupne odkázanosti IV. až VI. O zabezpečenie opatrovateľskej a zdravotnej starostlivosti sa stará tím opatrovateliek a zdravotných sestier. V priestoroch zariadenia je ambulancia všeobecného lekára a ambulancia sestier. Pre svojich klientov poskytujeme štandardný servis aký je obdobný v členských krajinách EÚ. Kapacita zariadenia sociálnych služieb Senior Martin n.o. je 60 lôžok pre "Zariadenie pre seniorov", 2 lôžka pre "Zariadenie opatrovateľskej starostlivosti", 30 miest pre "Denný stacionár".

Pre svojich klientov poskytujeme tri druhy pobytových balíčkov, z ktorých si môžu vybrať podľa svojich špecifických požiadaviek:

  • Štandard
  • Komfort
  • Deluxe

Jednotlivé varianty pobytových balíčkov sa líšia predovšetkým ich komplexnou vybavenosťou, umiestnením, rozlohou a počtom spolubývajúcich. Stravovanie klientov zariadenia je zmluvne zabezpečované externým dodávateľom stravy. Pre klientov je k dispozícii zoznam jedál z ktorého si môžu vybrať požadovaný druh jedla.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky