Stravovanie - Senior Martin, n.o.

Domov sociálnych služieb - Senior Martin, n.o.
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Informácie
Strava podávaná v zariadení sociálnych služieb Senior Martin, n.o. je vždy pestrá, čerstvá a chutná. Okrem podávanej racionálnej stravy zohľadňujeme u klienta aj predpísanú diétu (diabetickú, šetriacu, kašovitú). V strave podávame vo vyváženom pomere mliečne výrobky ktoré sú nevyhnutne potrebné pre zabezpečenie dostatočného prísunu vápnika do organizmu. V našom zariadení je zabezpečovaný pravidelný pitný režim a klientovi je pri výdaji stravy ponúkaný teplý čaj, alebo iný vhodný nápoj v dostatočnom množstve podľa potreby kedykoľvek počas dňa.
Stravovanie klientov zariadenia je zmluvne zabezpečované externým dodávateľom stravy. Pre klientov je v priestoroch jedálne k dispozícii zoznam jedál z ktorého si môžu vybrať požadovaný druh jedla. V prípade záujmu o donesenie domácej stravy pre klienta rodinnými príslušníkmi je možné klientovi podať aj prinesenú stravu, ale nie je možné túto stravu z hygienických dôvodov ďalej skladovať.
Cena za podávanú stravu je vypočítaná z ekonomicky oprávnených nákladov za rok 2018. Od 1.1.2019 je cena za stravu stanovená na 6,21€/deň.
Časový rozpis výdaja stavy v zariadení
Senior Martin, n.o.
raňajkyod 7,30 do 8,30 hod.
obedod 11,30 do 12,30 hod.
večeraod 16,30 do 17,30 hod.
druhá večeraod 20,00 do 20,30 hod.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky